You are currently viewing Droga do zwycięstwa Star Wars Tom 5 Soule Charles Andres Genolet Rosanas Ramon

Droga do zwycięstwa Star Wars Tom 5 Soule Charles Andres Genolet Rosanas Ramon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Droga do zwycięstwa Star Wars Tom 5 Soule Charles Andres Genolet Rosanas Ramon

Droga do zwycięstwa Star Wars Tom 5 Soule Charles Andres Genolet Rosanas Ramon
Tom piąty serii bestsellerowej sagi „Star Wars” autorstwa Charlesa Soule’a to niezwykłe dzieło, które wciąga czytelnika w wir niebezpiecznych przygód rebeliantów. Po przegranej bitwie o Hoth, główni bohaterowie, tak jak reszta Sojuszu, są rozproszeni i ścigani przez bezlitosne Imperium. Jednak mimo tych trudności, Leia Organa, Mon Mothma i inni przywódcy nie tracą ducha walki.
Naszym oczom ukazuje się wspaniała opowieść o odwadze, determinacji i nieugiętej wierze w siłę dobra. Wielkie przywódczynie Sojuszu wysyłają sygnał mieszkańcom galaktyki, że opór wobec władzy Palpatine’a jest nadal żywy i silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. W międzyczasie Szkarłatny Świt, tajemnicza organizacja, budzi swoich agentów w całym kosmosie, a dwójka z nich pragnie przekazać Rebelii niebezpieczną tajemnicę.
Jednak Imperium szybko dowiaduje się o kradzieży i cała ich flota rozpoczyna pościg. Czy rebelianci będą w stanie przetrwać i odkryć prawdę zanim zostaną dosięgnięci przez mroczne siły?
W trakcie lektury zanurzymy się w emocjonujących negocjacjach w wykonaniu C-3PO, a Luke Skywalker rusza na desperacką misję, aby przetestować swoje rosnące umiejętności Jedi do granic możliwości. Rebelianci stopniowo uświadamiają sobie prawdziwy rozmiar zagrożenia, z którym muszą się zmierzyć i ryzykują wszystko, żeby odnieść zwycięstwo.
„Star Wars: Droga do zwycięstwa” to bez wątpienia lektura dla fanów sagi, którzy pragną zgłębić tajemnice galaktyki Star Wars. Charles Soule w mistrzowski sposób łączy akcję, napięcie i rozwijanie postaci, tworząc historię, która trzyma w nieustannym napięciu. Czytelnik zostaje uwikłany w pełną przygód intrygę i emocje, śledząc losy bohaterów, którzy nawet w obliczu największych przeciwności nie tracą nadziei. Przeżyj swoją własną epicką podróż do galaktyki Star Wars i dołącz do rebeliantów w ich walce o wolność!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!