You are currently viewing Fiszki Plus Angielski dla początkujących 1

Fiszki Plus Angielski dla początkujących 1

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Fiszki Plus Angielski dla początkujących 1

Fiszki Plus Angielski dla początkujących 1
Fiszki Plus Angielski dla początkujących 1 (A0-A1) to niezastąpiony pakiet, który umożliwi Ci błyskawiczne opanowanie słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki starannie przygotowanemu materiałowi oraz wysokiej jakości nagraniom wymowy, wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi, nauka angielskiego staje się skuteczna i przyjemna.
Z Fiszkami Plus nie tylko zapamiętasz nowe słówka, ale również nauczysz się ich użycia w kontekście i nieregularnych form, a także popularnych zwrotów językowych. Dodatkowo, dzięki regułom gramatycznym, zyskasz pewność w komunikacji.
Wzbogacaj swoje słownictwo o 1500 słów, wyrażeń i zdań, zapoznając się z gotowymi wzorcami komunikacyjnymi. Poznawaj również prawidłową wymowę słów i zdań, słuchając nagrania oraz ich tłumaczeń.
Aby utrwalić zdobytą wiedzę, skorzystaj z różnorodnych ćwiczeń i gier językowych dostępnych w programie (do pobrania). System kolorowych przegródek pozwoli Ci skutecznie uczyć się i sprawdzić, które słówka już dobrze znasz na memolisćie.
Dzięki możliwości tworzenia playlist nagrań wymowy, możesz również uczyć się w dowolnym miejscu i czasie – podczas podróży do pracy czy szkoły. Pozwól sobie na mobilną naukę języka!
Fiszki Plus Angielski dla początkujących 1 sprawi, że nauka angielskiego będzie nie tylko efektywna, ale też dostarczy Ci wiele satysfakcji. Zainwestuj w swoją przyszłość i zdobądź pewność siebie w komunikacji w języku angielskim!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!