Geneza zła Komisarz Eryk Deryło Tom 12 Czornyj Max

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Geneza zła Komisarz Eryk Deryło Tom 12 Czornyj Max

Geneza zła Komisarz Eryk Deryło Tom 12 Czornyj Max
Geneza zła to dwunasta część bestsellerowej serii o komisarzu Eryku Deryle. W tej pasjonującej powieści, autor zabiera nas w podróż na urokliwe wybrzeże Bałtyku, gdzie komisarz próbuje odpocząć od swoich codziennych trosk. Niestety, zło nie daje mu spokoju i szybko zostaje uwikłany w przerażające wydarzenia.
Kiedy kilkadziesiąt kilometrów dalej dochodzi do okrutnego morderstwa, którego brutalność przypomina działanie samego diabła, Deryło nie może pozostać obojętny. Zaczyna tropić śladami zabójcy, a jednocześnie musi zmierzyć się z pojawieniem się tajemniczego badacza naukowego, który wierzy w istnienie paranormalnych zjawisk. W międzyczasie grupka dzieci rozpoczyna niezwykłą grę, której autorem według nich jest sam szatan.
W miarę jak akcja nabiera tempa, Deryło odkrywa, że aby zrozumieć przerażającą prawdę o genezie zła, musi zmierzyć się ze swoimi własnymi przekonaniami. Czy zdoła odkryć to, czego dotąd się nie spodziewał? Czy zło tkwi w nim samym?
Nieustanne zwroty akcji wciągają czytelnika od pierwszych stron powieści, a zawroty głowy są gwarancją emocjonującej lektury. Poznaj prawdziwe oblicze zła wraz z komisarzem Deryłem i wejdź na ścieżkę, która doprowadzi cię do szokującego finału.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!