You are currently viewing Hiszpański dla leniwych Gramatyka i słownictwo Agnieszka Bywalec

Hiszpański dla leniwych Gramatyka i słownictwo Agnieszka Bywalec

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hiszpański dla leniwych Gramatyka i słownictwo Agnieszka Bywalec

Hiszpański dla leniwych Gramatyka i słownictwo Agnieszka Bywalec
Język hiszpański – poziom A1-B1

„Hiszpański dla leniwych. Gramatyka i słownictwo” to książka przeznaczona dla wszystkich osób uczących się hiszpańskiego, które chciałyby powtórzyć i wzbogacić słownictwo, sprawdzić znajomość struktur gramatycznych, utrwalić zdobyte umiejętności czy podnieść swoje kompetencje językowe.

Książka jest doskonałym uzupełnieniem standardowego podręcznika do języka hiszpańskiego. Składa się z krótkich rozdziałów, które zostały ułożone zgodnie z poziomem zaawansowania – od najprostszych i najbardziej podstawowych po te bardziej zaawansowane. zagadnienia ujęte w książce wchodzą w zakres poziomów od A1 do B1. Zagadnienia gramatyczne omówione zostały w jasny i zrozumiały sposób oraz wzbogacone dużą ilością przykładów z tłumaczeniem na język polski, co pozwala jeszcze lepiej zrozumieć ich zastosowanie.

Urozmaicone ćwiczenia pomogą Ci opanować leksykę i konstrukcje gramatyczne w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że w nauce języka obcego najważniejsza jest systematyczność – lepiej zrobić jedno ćwiczenie dziennie niż kilka raz w tygodniu. Nie musisz rozwiązywać ćwiczeń po kolei – możesz wybrać zagadnienia, które Cię interesują, które akurat są Ci potrzebne albo które chcesz opanować przed ważnym testem. Odpowiedzi do wszystkich zadań zawarte są w kluczu na końcu książki.

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli:

nie lubisz zawiłych objaśnień,
chcesz uzupełnić treści zawarte w Twoim podręczniku do hiszpańskiego,
potrzebujesz więcej ćwiczeń wzbogacających słownictwo,
chcesz lepiej zrozumieć zagadnienia gramatyczne,
potrzebujesz powtórki przed sprawdzianem czy egzaminem,
chcesz wrócić do nauki języka hiszpańskiego po przerwie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!