You are currently viewing Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 2 Poziom A2-B1 Filak Magdalena

Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 2 Poziom A2-B1 Filak Magdalena

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 2 Poziom A2-B1 Filak Magdalena

Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 2 Poziom A2-B1 Filak Magdalena
W drugiej części serii “Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka” Magdalena Filak przedstawia niezwykle skuteczne narzędzie do nauki języka hiszpańskiego na poziomie A2-B1. Z tą książką przełamiesz barierę mówienia i z łatwością opanujesz praktyczną umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim.
Co znajdziesz w tej książce?
– Setki przydatnych zdani i wyrażeń, uporządkowanych tematycznie i stopniowanych pod względem trudności. W tej części zajmujemy się m.in. ćwiczeniami dotyczącymi czasu przeszłego i przyszłego, porównaniem czasowników ser i estar, poprawnym użyciem hay w różnych czasach, trybem rozkazującym, zaimkami i wieloma innymi zagadnieniami.
– Jasne wskazówki w języku polskim, które ułatwią Ci zrozumienie gramatycznych zasad języka hiszpańskiego.
– Sześciogodzinny kurs audio mp3, który pomoże Ci utrwalić zdobytą wiedzę, doskonalić wymowę i konstruowanie poprawnych zdań.
Książka ta jest idealna dla samouków oraz dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1). Przekazuje wiedzę o strukturach gramatycznych w prosty i jasny sposób, jednocześnie zachęcając do systematycznego ćwiczenia. Dzięki tej książce nauka języka hiszpańskiego staje się czystą przyjemnością!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!