You are currently viewing Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Filak Magdalena

Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Filak Magdalena

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Filak Magdalena

Hiszpański w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Filak Magdalena
„Hiszpański w tłumaczeniach – Gramatyka 1” to kompleksowy kurs nauki języka hiszpańskiego, który oferuje nowatorskie podejście, niezwykle przystępne i skuteczne metody na poziomie podstawowym (A1-A2).
Ta pierwsza część kursu zawiera ponad tysiąc zdań i przykładów podzielonych na 35 rozdziałów, rozmieszczonych według tematów gramatycznych – od prostych do coraz bardziej zaawansowanych. Dzięki temu, w sposób logiczny nauczysz się struktur niezbędnych do skutecznego komunikowania się po hiszpańsku. Książka umożliwia praktykę każdego zagadnienia oraz sprawdzanie ich poprawności. Poprzez ćwiczenia tłumaczeń, opanujesz dane struktury i będziesz mógł swobodnie z nich korzystać w swoich własnych wypowiedziach. Wyróżniają się cenne wskazówki i objaśnienia w języku polskim, które towarzyszą zdaniom, aby lepiej zrozumieć mechanizmy języka. To niezbędne wsparcie dla uczniów, studentów i wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka hiszpańskiego lub powtórzyć elementarne wiadomości.
Nowe wydanie książki zawiera również nagrania mp3, które można pobrać. Ten kilkugodzinny kurs dźwiękowy to doskonały sposób na praktykę wymowy i mówienia w dowolnym momencie, w drodze do szkoły, pracy, podczas jazdy samochodem, biegania czy wykonywania codziennych czynności.
Książka obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia gramatyczne na poziomie podstawowym, takie jak: czasownik 'ser’; czas teraźniejszy; struktura 'hay’; zaimki dzierżawcze i dopełnieniowe; czasowniki nieregularne; czasownik 'estar’; czasowniki zwrotne; liczby; liczba mnoga; podawanie czasu i daty; miesiące; pytania; struktura 'estar haciendo’; struktura 'ir a hacer algo’; użycie 'tener que’; tryb rozkazujący; porównanie rzeczowników; stopniowanie przymiotników; przyimki; wyrażenia z życia codziennego i wiele innych struktur, które pozwolą ci w logiczny sposób opanować język hiszpański i zrozumieć jego mechanizmy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!