You are currently viewing Włoski w tłumaczeniach Gramatyka Poziom A1 Część 1 Foremniak Katarzyna

Włoski w tłumaczeniach Gramatyka Poziom A1 Część 1 Foremniak Katarzyna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Włoski w tłumaczeniach Gramatyka Poziom A1 Część 1 Foremniak Katarzyna

Włoski w tłumaczeniach Gramatyka Poziom A1 Część 1 Foremniak Katarzyna
Przedstawiam Państwu „Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1” – pierwszą część niezwykle skutecznego kursu do nauki praktycznego języka włoskiego. Ta książka nie tylko zaoferuje Państwu kompletny przegląd gramatyki, ale również pomoże w rozwinięciu umiejętności mówienia.
Co znajdziecie w tej książce?
– Setki codziennych zdań i wyrażeń, poukładanych według tematów gramatycznych, stopniowanych pod względem trudności, które logicznie ze sobą łączą się. Dzięki temu, ucząc się nowej struktury gramatycznej, od razu będziecie mogli ją zastosować w praktyce.
– Jasne wskazówki w języku polskim, które ułatwiają zrozumienie zasad gramatyki włoskiej. Dzięki temu unikniecie zamieszania i zapamiętacie reguły szybciej i skuteczniej.
– Do pobrania nagrania audio (mp3) z 5-godzinnym kursem, który pomoże w utrwaleniu zdobytej wiedzy, doskonaleniu wymowy oraz poprawnym konstruowaniu zdań. To idealny sposób na naukę poza tradycyjnymi zajęciami.
Ta książka jest marzeniem dla samouków oraz dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym (A1). To również doskonałe uzupełnienie dla regularnej nauki języka włoskiego. Przekazuje wiedzę o strukturach gramatycznych w prosty i klarowny sposób, zachęcając do ćwiczeń. Bez względu na to, czy jesteście nauczycielem czy uczniem, ta książka będzie nieocenionym narzędziem wsparcia w nauce.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!