Klify Five Nights At Freddy’s Cawthon Scott

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Klify Five Nights At Freddy's Cawthon Scott

Klify Five Nights At Freddy’s Cawthon Scott
Jeśli jesteś prawdziwym fanem Five Nights at Freddy’s, ta książka jest obowiązkowym pozycją na twojej półce. Autor Scott Cawthon przedstawia trzy nowe złowrogie historie, które wciągną cię w przerażający świat animatroników. Przygotuj się na wieczory pełne napięcia i trudności z zasypianiem!
W pierwszej opowieści poznasz Reeda, który staje twarzą w twarz ze swoim szkolnym dręczycielem. Jednak plany Reeda na zemstę nie idą zgodnie z jego oczekiwaniami, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli.
Następnie przeniesiesz się do historii Roberta, samotnego taty, który próbuje zrekompensować brak rodziców spędzając czas z synkiem. Kiedy kupuje mu nowego pluszowego misia, nie spodziewa się, że zabawka będzie pełniła rolę elektronicznej niani. To wyzwanie stawia go przed szybkim kursem rodzicielstwa, który zmieni jego życie na zawsze.
Ostatnia opowieść skupia się na Chrisie, chłopaku pragnącym dołączyć do kółka naukowego w swojej szkole. Zgodza się wziąć udział w przerażającym eksperymencie, który okaże się prawdziwym testem jego odwagi i determinacji.
Czy jesteś gotowy na bolesne lekcje, jakie przynosi świat Five Nights at Freddy’s? Ta książka zagwarantuje ci dreszcze na plecach i trzymaenie w napięciu do ostatniej strony!
UWAGA: Ostrzegamy, że ta książka może przerazić nawet najtwardszych czytelników! Przygotuj się na emocjonującą i straszliwie wciągającą przygodę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!