You are currently viewing Noce Madripooru Wolverine Epic Collection Claremont Chris David Peter Buscema John

Noce Madripooru Wolverine Epic Collection Claremont Chris David Peter Buscema John

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Noce Madripooru Wolverine Epic Collection Claremont Chris David Peter Buscema John

Noce Madripooru Wolverine Epic Collection Claremont Chris David Peter Buscema John
Zanurz się w mrocznym i niebezpiecznym świecie Wolverinea w wyjątkowym tomie „Noce Madripooru”! Ta epicka kolekcja, autorstwa Chrisa Claremonta i Petera Davida, przeniesie Cię na wyspę Madripoor, gdzie Wolverine staje do walki z najgroźniejszymi przestępcami, piratami i złoczyńcami.
Wolverine, nieustraszony heros ze szponami z adamantium, nie tylko stawia czoła bezwzględnemu królowi zbrodni Roche’owi, ale również spotyka inteligentną Tyger Tyger, która szybko staje się jego sprzymierzeńcem. Został też obdarzony magicznym mieczem, który pozwala mu stawić czoła potężnemu baronowi narkotykowemu i jego bezwzględnej krewnej, byłej członkini drużyny New Mutants. A na dodatek, do miasta wpada Hulk, co zapowiada jeszcze więcej niesamowitych starć!
Rozkoszuj się niesamowitą historią, która przeniesie Cię w czasy lat 1988-1989, odkrywając zeszyty takie jak „Wolverine” #1-16, „Marvel Comics Presents” #1-10 i „Marvel Age Annual” #4. Wszystko to jest zawarte w tym jednym niezwykłym albumie!
Zanurz się w świat Wolverinea jak nigdy dotąd dzięki fenomenalnym rysunkom legendarnej dwójki artystów – Johna Buscemy i Gene’a Colana. Ich talent niezwykle uzupełniają opowieści Claremonta i Davida, tworząc niezapomniane wrażenia.
Nie przegap tej niezwykłej okazji, by czerpać przyjemność z przygód Wolverinea w „Noce Madripooru”!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!