Spacer Zosia Frankowska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Spacer Zosia Frankowska

Spacer Zosia Frankowska
Zapraszamy na wspaniałą przygodę z Ciekawską Ulą i jej psem Fikusem! „Spacer Zosia Frankowska” to niezwykły zeszyt edukacyjny, który zachęca trzylatki do odkrywania tajemnic przyrody.
W trakcie wycieczki poznasz fascynujące fakty, takie jak miejsce zamieszkania trzmieli czy sposób przechodzenia przez labirynt pokrzyw. Czy wiesz, która żaba kumka najgłośniej? Razem z Ulą będziesz mieć okazję się dowiedzieć!
Przygotuj się na podróż i pomóż Uli ubrać się i spakować wszystko, czego będziecie potrzebować. Naucz się rysować pyszne śniadanie, które przyniesie Ci energię na cały spacer. Na trasie spotkasz różne zwierzęta i rośliny – rysuj ślimaki i pajęczyny, podsłuchuj dzięcioła, a nawet podglądaj wiewiórkę i sarnę! Aby utrwalić poznane nazwy zwierząt, roślin i zjawisk przyrodniczych, będziesz mógł używać naklejek, które będą Ci towarzyszyć w trakcie zabawy.
„Spacer Zosia Frankowska” to nie tylko świetna zabawa, ale również skuteczny sposób na rozwijanie umiejętności trzylatków. Dzięki ciekawie dobranym zadaniom, opartym na różnych technikach plastycznych, Twoje dziecko będzie rozwijać umiejętność rozpoznawania kształtów, zdolność do rozumienia relacji w przestrzeni, precyzję ruchów rąk oraz wyobraźnię i spostrzegawczość. Przede wszystkim jednak, zainspirowamy małe dzieci do odkrywania piękna natury wokół nas.
„Spacer Zosia Frankowska” należy do serii Mądrale – pomysłowych zeszytów edukacyjnych dla przedszkolaków. Oprócz tego, gorąco polecamy także „W królestwie Bazgraju” – ćwiczenia rysunkowe dla trzylatków oraz „Biedronka Pi” – ćwiczenia matematyczne dla tej samej grupy wiekowej. Dla czterolatków proponujemy „Kajak” – ćwiczenia przyrodnicze, „Pim i Po” – ćwiczenia matematyczne oraz „Smocza historia” – ćwiczenia rysunkowe. A już niedługo pojawią się zeszyty dedykowane pięciolatkom – bądźcie czujni!
Rozpocznijcie przygodę już dziś i poznajcie fascynujący świat przyrody w towarzystwie Ciekawskiej Uli i jej psa Fikusa!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!