Tajemnica maskarady Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai Widmark Martin, Willis Helena

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tajemnica maskarady Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai Widmark Martin, Willis Helena

Tajemnica maskarady Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai Widmark Martin, Willis Helena
Zapraszamy do tajemniczego miasteczka Valleby, gdzie rozgrywają się niesamowite przygody młodych detektywów, Lassego i Mai. Książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai autorstwa Widmarka Martina i Willisa Heleny to prawdziwe przeboje, które nie schodzą z list bestsellerów w Szwecji.
W najnowszej historii, „Tajemnica maskarady”, mieszkańcy Valleby biorą udział w karnawale organizowanym na cześć założycielki miasteczka, Valerii von Kuternogi. Wszyscy przywdziewają najbardziej fantazyjne i niezwykłe stroje. Jednak w trakcie balu okazuje się, że jeden z diamentowych naszyjników zostaje skradziony. Komisarz szybko wskazuje podejrzanego, ale czy jego oskarżenie ma pokrycie?
Seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od lat zdobywa nagrody i uznanie szwedzkiego Jury Dziecięcego, które tworzy niemal 50 000 dzieci głosujących na książki roku. W Polsce ta seria również cieszy się ogromną popularnością.
Książki są idealne dla dzieci, które właśnie uczą się samodzielnie czytać. Posiadają dużą czcionkę, liczne charakterystyczne czarno-białe ilustracje oraz wartką i trzymającą w napięciu akcję. Nawet najbardziej oporni mali czytelnicy z pewnością nie będą mogli oderwać się od tych wciągających historii.
Seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai obejmuje już 30 tytułów, takich jak „Tajemnica diamentów”, „Tajemnica hotelu”, „Tajemnica cyrku” i wiele innych. Nowe tytuły wciąż pojawiają się na rynku, dając dzieciom wiele możliwości zagłębienia się w przygody swoich ulubionych bohaterów.
Nie tylko książki, ale także nowe wydania komiksów, dostarczają radości i rozrywki. „Skradzione muffinki i inne komiksy” to trzeci tom serii, który ukazał się w roku 2023. Poprzednie tomy „Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy” oraz „Zielona dywersja i inne komiksy” również zdobyły wielką popularność.
Przyłącz się do Lassego i Mai w ich niezwykłych przygodach, poznaj tajemnice Valleby i przeżyj emocjonujące chwile wraz z tymi utalentowanymi młodymi detektywami.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!