You are currently viewing Tokyo Aliens Tom 3 Świtoński Marek

Tokyo Aliens Tom 3 Świtoński Marek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tokyo Aliens Tom 3 Świtoński Marek

Tokyo Aliens Tom 3 Świtoński Marek
Akira Gunji, zwykły licealista odkrywa, że życie może być znacznie bardziej niezwykłe niż się spodziewał. W trakcie powrotu do domu ze szkoły, spotyka niesamowitą staruszkę, której plecy ozdobione są… mackami! To jest tylko początek jego przygody.
Okazuje się, że ta dziwna kobieta jest pozaziemskim stworzeniem, które od lat ukrywa się na naszej planecie. Akira nie potrafi uwierzyć we własne oczy, gdy dowiaduje się o istnieniu obcych na Ziemi. Jego szok zostaje jednak przerwany, gdy pojawia się Sho Tenkubashi, członek oddziału policji ds. kosmitów i po prostu kolega z tej samej szkoły!
Razem z Sho Akira staje w obliczu wielu zagadek, a ich misja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Czy uda im się odkryć prawdę o istocie, która porwała Akirę? Czy zdążą przed jej planem, który może zniszczyć całą planetę?
„Tokyo Aliens Tom 3” to niezwykle wciągająca opowieść o przygodach dwóch bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z mroczną stroną kosmicznej inwazji. Autor Marek Świtoński zapewnia niezapomniane emocje, pełne napięcia i zaskakujące zwroty akcji.
Przygotuj się na wciągające czytanie, które przeniesie Cię w świat pełen tajemnic, przyjaźni i niebezpieczeństwa. „Tokyo Aliens Tom 3” to powieść, która z pewnością nie pozwoli Ci oderwać się od jej stron!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!