Ukryte królestwo Skrzydła ognia Tom 3 Sutherland Tui T

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ukryte królestwo Skrzydła ognia Tom 3 Sutherland Tui T

Ukryte królestwo Skrzydła ognia Tom 3 Sutherland Tui T
W porywającym trzecim tomie serii „Ukryte królestwo Skrzydła ognia” autorstwa Tui T. Sutherland, wkroczymy w mroczne i tajemnicze zakamarki deszczowego lasu. Przeżyj niebezpieczeństwo razem z Glorią, która odważnie staje w obronie swojego plemienia, despite being underestimated and labeled as „leniwa jak Deszczoskrzydłe”.
Gloria nie zamierza pozwolić, aby jej jasny umysł i zabójczy jad pozostały nieodkryte. Przed nią stoi wyzwanie – odnaleźć zaginione Deszczoskrzydłe, które bez śladu zniknęły w gęstwinie lasu. Jednakże, czy te spokojne istoty zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa, które na nie czyha? Czy może są w pełni zadowolone z życia, które wiodą?
Gloria i pozostałe smoczęta postanawiają ryzykować własne bezpieczeństwo, aby znaleźć i uratować zaginione smoki. Nie bacząc na konsekwencje, są gotowe wprowadzić pokój i harmonię tam, gdzie panuje wojna.
Tui T. Sutherland w mistrzowski sposób tworzy atmosferę, która pochłania czytelnika i nie pozwala oderwać się od lektury. Jej piękne opisy deszczowego lasu oraz niezwykłe postaci smoków ożywają na kartach tej powieści. „Ukryte królestwo Skrzydła ognia Tom 3” to historia nawiązująca do wartości takich jak odwaga, przyjaźń i determinacja, która z pewnością porwie każdego miłośnika przygód.
Zanurz się w magicznym świecie Pyrrii i daj się wciągnąć emocjonującej podróży w poszukiwaniu zaginionych smoków. Przeczytaj ten trzeci tom serii i przekonaj się, że nic nie jest w stanie powstrzymać Gloria i jej drużyny przed osiągnięciem swojego celu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!