Umysł lidera Friederike Fabritius, Hans W. Hagemann

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Umysł lidera Friederike Fabritius, Hans W. Hagemann

Umysł lidera Friederike Fabritius, Hans W. Hagemann

Kim tak naprawdę jest lider i dlaczego przez całe życie musi doskonalić swoje umiejętności? Jak wypracować dobre zwyczaje i eliminować te niepożądane? Wraz z autorami wybierz się w podróż, podczas której najpierw nauczysz się, jak wykorzystać zdobycze neuronauki, by móc wytrwale osiągać szczytowe możliwości, a następnie – jak przełożyć tę wiedzę na stworzenie efektywnych zespołów.

Dzięki przełomowym odkryciom w neuronauce oraz książce „Umysł Lidera”, każdy z nas może dowiedzieć się, jak pobudzić neurony w mózgu. Jeśli chcesz osiągnąć szczyt swoich możliwości, nie możesz lekceważyć najnowszych odkryć z zakresu neuroprzywództwa. Musisz jak najszybciej zacząć je wykorzystywać w praktyce! Dzięki tej książce porzucisz stare schematy i poznasz nowe – bazujące na nauce – reguły, które zmienią na lepsze Twoją pracę i całe życie.

Fabritius i Hagemann wprowadzają do biznesu najważniejsze odkrycia współczesnej neurobiologii – oferując nam szereg nowych umiejętności związanych z neurobiologią, jak również przykłady liderów. Przekonaj się, że przywództwo to nie sztuka, lecz nauka!

Sięgnij po wskazówki i strategie Friederike Fabritius i Hansa W. Hagemanna, który pokaże Ci przykład najskuteczniejszego lidera:
wykorzystaj niezawodne sposoby na radzenia sobie z problemami oraz utrzymywanie koncentracji w świecie nasyconym informacjami i licznymi bodźcami,
osiągnij optimum efektywności, czyli strefę, w której jesteś najbardziej wydajny i najskuteczniejszy,
poznaj zasady budowania hiperproduktywnych zespołów i zarządzania rozwojem najbardziej utalentowanych pracowników,
Książka dla Trenera 2018

Tym tytułem został uhonorowany „Umysł Lidera” oraz wyróżnione „Negocjuj nienegocjowalne” w prestiżowym konkursie Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Organizatorzy konkursu brali pod uwagę książki zawierające rzetelną, empirycznie zweryfikowaną wiedzę, którą można przełożyć na praktyczne działania i w konsekwencji zapewnić wyższy poziom usług trenerskich.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!