You are currently viewing W Królestwie Bazgraju Dominika Czerniak-Chojnacka

W Królestwie Bazgraju Dominika Czerniak-Chojnacka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - W Królestwie Bazgraju Dominika Czerniak-Chojnacka

W Królestwie Bazgraju Dominika Czerniak-Chojnacka
Zapraszamy do magicznego i kreatywnego Królestwa Bazgraju autorstwa Dominiki Czerniak-Chojnackiej! Ta wyjątkowa książka jest idealna dla trzylatków, którzy uwielbiają się bawić i poznawać świat.
W tej niesamowitej podróży po królewskim świecie spotkamy piegowatą królewnę, która ma niezliczoną ilość ubrań, oraz odważnego królewicza, który postanawia ją odwiedzić. Ale to nie wszystko – wraz z bohaterami będziemy miały okazję ozdobić królewskie korony, narysować straszne smocze zęby, zbudować imponujący most i wejść na tajemniczą wieżę.
To jednak nie tylko zabawa! Dzięki różnorodnym technikom plastycznym, które znajdziemy w książce, każde trzylatki będą mogły rozwijać swoje umiejętności grafomotoryczne, wrażliwość estetyczną i wyobraźnię. Dodatkowo, nasza książka zachęca również do samodzielnego myślenia i twórczej odwagi, co jest niezwykle ważne w rozwoju maluchów.
Królestwo Bazgraju to jedna z części serii Mądrale, która specjalnie została stworzona dla przedszkolaków. Każda książka w serii to nie tylko świetna zabawa, ale również wiele różnorodnych zadań do wykonania oraz zestaw naklejek, które sprawią, że dzieci będą miały jeszcze większą frajdę.
Dodatkowo, polecamy trzylatkom ćwiczenia matematyczne Biedronka Pi oraz ćwiczenia przyrodnicze Spacer. A dla czterolatków mamy przygotowane ćwiczenia przyrodnicze Kajak, ćwiczenia matematyczne Pim i Po oraz ćwiczenia rysunkowe Smocza historia. Na pięciolatków natomiast czekają Pikselowy świat, Działka oraz Królewicz w mieście.
Dołącz do naszej magicznej podróży i rozwijaj swoje zdolności razem z Mądrale! Już teraz zapraszamy Cię do Królestwa Bazgraju, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo zabawy i kreatywności.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!