You are currently viewing Wieczór z Bogiem Jak zakończyć dzień modlitwą Śliżewski Piotr

Wieczór z Bogiem Jak zakończyć dzień modlitwą Śliżewski Piotr

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wieczór z Bogiem Jak zakończyć dzień modlitwą Śliżewski Piotr

Wieczór z Bogiem Jak zakończyć dzień modlitwą Śliżewski Piotr
Gdy się położę, zasypiam spokojnie, bo Ty sam jeden, Panie, pozwalasz mi mieszkać bezpiecznie.
(Ps 4,9)

Dobrym zwyczajem wielu chrześcijan jest codzienne rozważanie fragmentu Biblii na koniec dnia przed zaśnięciem. Taka forma wieczornej modlitwy – zalecana przez wielu świętych i ojców Kościoła – jest świetną okazją, by mijający dzień i wszystkie związane z nim wydarzenia skonfrontować z żywym słowem Bożym. W takiej modlitwie jest miejsce na dziękczynienie za wszystko, co spotkało nas danego dnia, na rachunek sumienia i proszenie o przebaczenie za popełnione grzechy, jak również na przedstawienie Panu próśb i spraw, które nosimy w sercu.
Ksiądz Piotr Śliżewski oddaje w ręce czytelników książkę, która jest doskonałą pomocą w codziennej wieczornej modlitwie. Autor proponuje wybór czytań biblijnych i rozważań, dzięki którym tuż przed snem kilka minut spędzimy z Bogiem sam na sam na modlitwie, będziemy mieli okazję podziękować Panu za otrzymane dobro i poprosić o błogosławieństwo na kolejny dzień.

Ks. Piotr Śliżewski – założyciel portali ewangelizuj.pl i gregorianka.pl. Prowadzi kanał na YouTubie, na którym komentuje słowo Boże, odpowiada na pytania internautów oraz tłumaczy prostym językiem trudne definicje teologiczne. Autor książek: Jak owocnie uczestniczyć we Mszy Świętej; Pobudka. Jak rozpocząć dzień modlitwą; Śmierć. Nowy początek wydanych nakładem Wydawnictwa eSPe.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!