You are currently viewing Wojna Tengu Usagi Yojimbo Tom 3 Sakai Stan Sakai Julie Fuji

Wojna Tengu Usagi Yojimbo Tom 3 Sakai Stan Sakai Julie Fuji

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wojna Tengu Usagi Yojimbo Tom 3 Sakai Stan Sakai Julie Fuji

Wojna Tengu Usagi Yojimbo Tom 3 Sakai Stan Sakai Julie Fuji
Nowe wydanie mistrzowskiego albumu Stana Sakaiego, „Wojna Tengu Usagi Yojimbo Tom 3 Sakai Stan Sakai Julie Fuji”, to prawdziwy klejnot dla fanów! Przemierzając dawne Japonie, ronin Usagi walczy z niesprawiedliwością bez reszty.
W tej pełnej akcji historii, Usagi odwiedza swojego starego nauczyciela, Sojobo, i zostaje wciągnięty w intrygujący konflikt między różnymi gatunkami tengu, górskimi demonami. Później musi dostarczyć kosz jaszczurek pustelnikowi na wyspie pełnej węży. Okazuje się, że nasz bohater i ten dziwny samotnik spotkali się już wcześniej… A potem Usagi spotyka młodego mistrza walki mieczem, który realizuje ostatnią wolę zmarłego nauczyciela. Ale aby zakończyć tę misję sukcesem, będą musieli połączyć siły.
Seria „Usagi Yojimbo” jest tworzona od ponad 35 lat przez samego mistrza komiksu amerykańskiego, Stana Sakaiego. Jego niezwykłe historie zdobyły tak wielką popularność, że na ich podstawie powstał również serial animowany emitowany na platformie Netflix.
Nie przegap tej okazji, by poznać kolejne przygody nieustraszonego ronina! „Wojna Tengu Usagi Yojimbo Tom 3 Sakai Stan Sakai Julie Fuji” to absolutna konieczność dla każdego miłośnika mangi i opowieści pełnych akcji. Przygotuj się na niezapomnianą podróż do świata walki, honoru i przyjaźni!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!