You are currently viewing Marketing Internetowy Jak znaleźć klientów i sprzedawać przez Internet  Duda Robert

Marketing Internetowy Jak znaleźć klientów i sprzedawać przez Internet Duda Robert

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Marketing Internetowy Jak znaleźć klientów i sprzedawać przez Internet  Duda Robert

Marketing Internetowy Jak znaleźć klientów i sprzedawać przez Internet Duda Robert
Jak znaleźć Klientów i sprzedawać przez Internet? Poradnik o marketingu internetowym dla początkujących.
Dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem w Internecie oraz marketingiem internetowym i szukasz fundamentalnej, aktualnej i praktycznej wiedzy oraz skutecznych narzędzi? To lepiej nie można było trafić!

W tej książce na aż 363 stronach(!), znajdziesz najlepsze wprowadzenie do marketingu internetowego w zakresie SEO (Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych i sklepów), Google Ads (Płatnych reklam w systemie Google), Google Analytics (narzędzi do pomiaru ruchu i sprzedaży w sieci), Content Marketingu (tworzenia skutecznych treści do internetu) oraz Social Mediów (firmowe profile na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, YouTube oraz Twitter – X.com) oraz z wykorzystaniem najnowszych narzędzi AI czyli sztucznej inteligencji w działaniach digital marketingowych.

W Twoich rękach jest teraz najlepsza i najbardziej aktualna w Polsce książka o Marketingu Internetowym dla początkujących!

Zanurz się w świecie marketingu internetowego z tą niezbędną książką, doskonałą dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę w tej dynamicznej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym marketerem, przedsiębiorcą, czy właścicielem sklepu online, ta książka jest kluczem do Twojego sukcesu:

9 Super przemyślanych rozdziałów
Przegląd niezbędnych narzędzi
Najświeższa wiedza o AI
Gotowe do wdrożenia rozwiązania
Ciekawe przykłady i praktyczne informacje
Najlepsza w Polsce baza wiedzy od podstaw
Ta książka to nie tylko zbiór wiedzy i opisów narzędzi marketingowych, ale równocześnie przewodnik po procesie ciągłego uczenia się, eksperymentowania i dostosowywania strategii do zmieniającego się świata marketingu internetowego. Zacznij swoją podróż teraz i odkryj potencjał, jaki niesie ze sobą marketing online!

Robert Duda – autor.
Ekspert marketingu. Specjalizacje to SEO, Google Ads, Google Analytics. Praktyk, wykładowca akademicki, autor książek i kursów. Certyfikowany specjalista Google. Prowadzi efektywne kampanie, praktyczne szkolenia, warsztatowe kursy. 22 lat doświadczenia w marketingu internetowym. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek. Dumny Ślązak

Nie zwlekaj! Już dziś rozpocznij przygodę z marketingiem internetowym, rozpocznij swoją karierę w digital marketingu. Przez ostatnie 23 lata spotkałem na swojej zawodowej drodze ponad 500 firm, którym pomagałem rozwiązywać problemy związane z marketingiem internetowym. Równolegle w moich kursach i szkoleniach wzięło udział ponad 6000 osób, co także jest super doświadczeniem i skarbnica wiedzy i doświadczeń. Wykorzystaj moje podpowiedzi i gotowe rekomendacje już od dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!