You are currently viewing Mój ojciec, mój przyjaciel André Stern, Arno Stern

Mój ojciec, mój przyjaciel André Stern, Arno Stern

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mój ojciec, mój przyjaciel André Stern, Arno Stern

Mój ojciec, mój przyjaciel André Stern, Arno Stern

Książkę „Mój ojciec, mój przyjaciel” Arno Stern napisał wraz z synem André. Dzięki temu obejmuje ona aż cztery pokolenia niezwykłej rodziny Sternów (Isidor, Arno, André oraz Antonin), która przetrwała wojny, pobyt w obozach dla jeńców wojennych oraz ciężkie czasy w powojennej Francji.
To niesamowita i poruszająca historia rodziny, w której każdy z ojców stał się dla swojeg syna prawdziwym przyjacielem. Mimo niesprzyjających warunków politycznych i społecznych siła Sternów nigdy nie gasła, a jedynie wzmacniała rodzinne więzi, którym wielokrotnie groziło zerwanie. Isidor i Arno stali się obrońcami wartości, które już dziś owocują w życiu rodzinnym i zawodowym kolejnego ojca – André.

“Mój ojciec, mój przyjaciel” nie jest poradnikiem – jest opisem rodzinnych relacji Sternów wzbogaconym o cenne komentarze ojca i syna.

Dla kogo jest ta książka?
Książkę polecamy przede wszystkim:

ojcom i synom, ale nie tylko,
wszystkim, których interesuje zaufanie, bliskość i empatia w relacjach, z pewnością znajdą w tej książce coś dla siebie,
czytelnikom, którzy szukają książki z barwnymi, ale autentycznymi postaciami “Mój ociec, mój przyjaciel” na pewno przypadnie do gustu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!