You are currently viewing Necrovet Metody leczenia drakonidów Gajzler Joanna W.

Necrovet Metody leczenia drakonidów Gajzler Joanna W.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Necrovet Metody leczenia drakonidów Gajzler Joanna W.

Necrovet Metody leczenia drakonidów Gajzler Joanna W.
Poznaj fascynujący świat leczenia drakonidów w książce „Necrovet Metody leczenia drakonidów” autorstwa Joanny W. Gajzler. To opowieść o Florce Kunie, techniczce weterynaryjnej, która po przygodach z różnymi magicznymi stworzeniami czuje się coraz pewniej w swojej pracy u boku weterynarki-nekromantki.
Jednak teraz będzie musiała zmierzyć się z plagą drakonidów. Wyzwania nie brakuje – od trokarowania katoblepasa, przez eksmisję aitwarasa, aż po łapanie aż nazbyt zdrowego tatzelwurma. Praca w przychodni zajmującej się magicznymi stworzeniami wymaga zimnej krwi, ale czy Florce i jej współpracownikom uda się zachować spokój, gdy nowa techniczka zachowuje się podejrzanie, magiczny kot przepowiada przyszłość, a media czyhają na kolejne sensacyjne wiadomości?
Ta pełna tajemnic i niezwykłych zwrotów akcji historia zaprasza Cię do świata opieki nad magicznymi stworzeniami. Czy Florce i jej załodze uda się pokonać wszystkie wyzwania? Dowiedz się, jakie sekrety kryją się w fantastycznym gabinecie weterynaryjnym!
Przekonaj się, że ta książka to niezwykła podróż do świata magii i przygód! Czekają na Ciebie fascynujące opisy stworzeń oraz emocjonujące sytuacje, które nie pozwolą Ci oderwać się od lektury. „Necrovet Metody leczenia drakonidów” to idealna lektura dla miłośników fantasy i wszystkich tych, którzy chcą poznać tajniki opieki nad magicznymi istotami. Nie przegap okazji, by zagłębić się w tę wciągającą historię!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!