Obnażeni. Prawdziwa historia Depeche Mode – Johnathan Miller

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Obnażeni. Prawdziwa historia Depeche Mode - Johnathan Miller

Obnażeni. Prawdziwa historia Depeche Mode 204x300 - Obnażeni. Prawdziwa historia Depeche Mode - Johnathan MillerNOWE UZUPEŁNIONE WYDANIE!
Nie ulega wątpliwości, że Depeche Mode jest największym syntezatorowym zespołem na świecie, świadczy o tym choćby liczba sprzedanych płyt, która przekroczyła 40 milionów egzemplarzy. Członkowie Depeche Mode doświadczyli w swej karierze wszystkiego, włącznie z wyrokami sądowymi nakazującymi podjęcie leczenia od uzależnień. Najważniejsze jednak, że przetrwali, a w przypadku wokalisty Dave Gahana – w całkiem dosłownym sensie. Pisząc monografię Depeche Mode, autor przeprowadził ekskluzywne wywiady z członkiem założycielem zespołu, Vincem Clarkiem, i producentem Garethem Jonesem, a także umieścił w książce niepublikowane wcześniej wywiady z aktualnymi Depeszowcami. Książka jest absolutnym strzałem w dziesiątkę dla wszystkich fanów sceny elektronicznej.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. karola

    Fanów nie muszę zachęcać do kupienia książki, a innym mówię: kupcie, bo Depesze do jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki popularnej.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!