You are currently viewing Rozwiń skrzydła z ADHD Jak wyciszyć umysł, odnaleźć równowagę i rozwinąć ukryte talenty Allison Tyler

Rozwiń skrzydła z ADHD Jak wyciszyć umysł, odnaleźć równowagę i rozwinąć ukryte talenty Allison Tyler

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Rozwiń skrzydła z ADHD Jak wyciszyć umysł, odnaleźć równowagę i rozwinąć ukryte talenty Allison Tyler

Rozwiń skrzydła z ADHD Jak wyciszyć umysł, odnaleźć równowagę i rozwinąć ukryte talenty Allison Tyler
Jeżeli masz ADHD, to prawdopodobnie kłopot sprawiają ci organizacja i nauka, a także zarządzanie czasem i ustalanie priorytetów. Być może zmagasz się z problemami ze słuchaniem i z koncentracją oraz z impulsywnością i regulacją emocji. Bardzo możliwe, że odczuwasz niepokój i różne obawy, a poczucie inności znacząco wpływa na twoją samoocenę. ADHD może wydawać się przytłaczające – ale wcale nie musi takie być.

Ta książka pomoże ci oswoić największe trudności i znaleźć rozwiązanie problemów, które najbardziej ci dokuczają. Poznasz konkretne, przydatne na co dzień techniki i strategie, dzięki którym zapanujesz nad chaosem w swojej głowie i wyciszysz negatywne myśli.

Pamiętaj jednak, że ADHD to nie tylko uciążliwe trudności i przeszkody, z którymi się zmagasz. Ta książka pomoże ci odkryć oraz wykorzystać twoje ukryte talenty, z których nawet nie zdajesz sobie sprawy. Dzięki niej:

poznasz różne typy ADHD;
dowiesz się, jak zapanować nad impulsami;
nauczysz się planować, organizować i ustalać priorytety;
wyciszysz lęk i odnajdziesz równowagę;
rozpoznasz swoje ukryte talenty.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!