You are currently viewing Słownictwo Angielski w tłumaczeniach Część 3 Poziom C1-C2 + mp3  Edwins Andy Joanna Imiela

Słownictwo Angielski w tłumaczeniach Część 3 Poziom C1-C2 + mp3 Edwins Andy Joanna Imiela

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Słownictwo Angielski w tłumaczeniach Część 3 Poziom C1-C2 + mp3  Edwins Andy Joanna Imiela

Słownictwo Angielski w tłumaczeniach Część 3 Poziom C1-C2 + mp3 Edwins Andy Joanna Imiela
Potrzebujesz wzbogacić swoje słownictwo angielskie i czujesz, że czasem brakuje Ci odpowiednich słów? Nie musisz się już martwić! Pojawiają się sytuacje, kiedy nie jesteśmy pewni, czy poradzimy sobie z rozmową na zaawansowane lub specjalistyczne tematy. Może uczysz się nowych słów i zwrotów, ale masz problem z ich praktycznym zastosowaniem? To normalne! W końcu na tym etapie nauki chcesz posługiwać się angielskim jak native speaker. Z myślą o Tobie, powstała książka „Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 (C1-C2)”, która pozwoli Ci rozwiązać wszystkie te problemy i podnieść Twój angielski na jeszcze wyższy poziom!
W naszym podręczniku znajdziesz aż 54 tematy z listami słów, które opanujesz poprzez tłumaczenie zdań. To jednak nie wszystko! Atutem naszej książki jest różnorodność tematów, które obejmują m.in. matematykę, biologię, geografię, politykę, historię, religię, architekturę, sztukę, biznes oraz ekonomię. Dzięki tej mnogości zagadnień żaden temat nie będzie dla Ciebie straszny! Dodatkowo, w środku książki znajdziesz setki przydatnych wskazówek, ciekawostek, zagadnień gramatycznych oraz liczne przykłady użycia słów. Zawarte w książce testy umożliwią Ci sprawdzenie swojej wiedzy i utrwalenie materiału. Dzięki nim bez trudu opanujesz angielskie słownictwo na poziomie zaawansowanym! Aby ułatwić Ci naukę, dostępny jest również kurs audio online, gdzie usłyszysz zastosowanie słów i zwrotów przez natywnego lektora. Doskonale to pomoże Ci w doskonaleniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.
Dlatego dzięki naszej książce:
1. Nauczysz się ponad 2500 przydatnych słów na poziomie zaawansowanym.
2. Przećwiczysz wymowę i ugruntujesz nowe wyrazy i zwroty pod okiem biegłego lektora.
3. Poznasz wiele praktycznych wyrażeń, kolokacji, idiomów oraz nauczysz się ich kontekstowego użycia.
4. Wyeliminujesz popełniane błędy, testując swoją wiedzę.
5. Znajdziesz motywację do codziennej nauki.
„Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3” to doskonały wybór dla osób chcących opanować słownictwo na poziomie C1-C2. Jest to także idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nowych i skutecznych metod doskonalenia umiejętności językowych lub chcą przypomnieć sobie znane wcześniej słówka i utrwalić zdobytą już wiedzę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!