Świat według Clarksona. Część 3. Na litość boską – Jeremy Clarkson

wiat według Clarksona. Część 3. Na litość boską 187x300 - Świat według Clarksona. Część 3. Na litość boską - Jeremy ClarksonKsiążki z serii Świat według Clarksona trafiły już do wielu milionów czytelników. Mimo to wokół nas w dalszym ciągu aż roi się od zatruwających życie absurdów. A to oznacza, że prywatna wojna, jaką Jeremy Clarkson prowadzi z wrogami zdrowego rozsądku, nie została jeszcze wygrana. Nasz bohater powraca więc w wielkim stylu i swoim ostrym piórem rozprawia się z tym wszystkim, co drażni, przeszkadza i irytuje.

Z Części 3. Świata według Clarksona dowiecie się między innymi:
* jak zachować wieczną młodość;
* dlaczego za nadciągający upadek naszej cywilizacji odpowiada YouTube;
* czym należy się kierować, wybierając miejsce na wakacje;
* jakie zwierzę najlepiej (i najtaniej) trzymać w domu;

* czy kobiece pończochy są w stanie zapobiec zdziczeniu mężczyzny;
* na czym polega problem z Ameryką.

Czy wiedzieliście, że Clarkson to najpunktualniejszy człowiek na świecie? A słyszeliście może o jego tajemniczej szafie i jej zawartości?

Część 3. Świata według Clarksona to nie tylko kolejny, śmiały i kontrowersyjny manifest filozofii życiowej miłośnika szybkich samochodów, perkusisty amatora i przeciwnika angielskich pubów. To również pełna humoru i rozbrajających komentarzy lektura, która sprawi, że będziecie pękać ze śmiechu.

A gdy już skończycie się śmiać, dojdziecie do wniosku, że Clarkson rzeczywiście ma rację!

Jedna odpowiedź do “Świat według Clarksona. Część 3. Na litość boską – Jeremy Clarkson”

  1. Ten facet jest naprawdę nieprzeciętny! Taki felieton chciałbym każdego ranka słyszeć w radiu jak jadę do pracy. Bardzo śmieszne!

Leave a Reply