wiat według Clarksona 169x300 - Świat według Clarksona - Jeremy ClarksonJeremy Clarkson jest znanym brytyjskim dziennikarzem motoryzacyjnym. Swoją sławę zawdzięcza jedynemu w swoim rodzaju, legendarnemu już programowi telewizji BBC2 Top Gear (co tydzień 5 milionów widzów w samej Wielkiej Brytanii, nagroda Emmy 2005). Clarkson słynie z niesamowitych pomysłów, odważnych, pozbawionych politycznej poprawności wypowiedzi, zdrowego rozsądku i oryginalnego, brytyjskiego poczucia humoru. Polskim widzom znany jest dzięki telewizji TVN Turbo.

“Świat według Clarksona” to tryskająca humorem książka, w której jak zwykle niepoprawny Jeremy Clarkson dzieli się z nami swoim spojrzeniem na pełen absurdów świat. Z charakterystyczną dla siebie ironią bezlitośnie obnaża bezsens wielu aspektów życia we współczesnej cywilizacji. Z książki dowiemy się, między innymi, jak funkcjonuje psychika mężczyzny, dlaczego nie warto być milionerem i jak polować na lisy używając radzieckiego noktowizora. Clarkson wyjaśni, dlaczego powinno nam być żal Concorde`a i zniechęci nas do posiadania prywatnego basenu.

One thought on “Świat według Clarksona – Jeremy Clarkson

  1. boco

    Wystarczy przeczytać fragment, żeby zrozumieć, że Clarkson to nie tylko dziennikarz motoryzacyjny, ale również wytrawny obserwator tego dziwnego świata. Musicie przeczytać!

Leave a Reply