Historia 1 Maturalne karty pracy Część 1 Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Marek Dawidziuk

CENA KSIAZKI 300x150 - Historia 1 Maturalne karty pracy Część 1 Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe	Marek Dawidziuk

Historia 1 Maturalne karty pracy Część 1 Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Marek Dawidziuk

„Historia 1. Maturalne karty pracy. Część 1. Szkoły ponadpodstawowe” to ciekawa forma przyswajania wiedzy, pozwalająca przenieść się w czasie i poznać potęgę najdawniejszych cywilizacji. W niebanalny sposób pomaga w utrwaleniu wcześniej zdobytej wiedzy oraz zapamiętaniu tego, co nieoczywiste.

Zeszyt ćwiczeń autorstwa Marka Dawidziuka „Historia 1. Maturalne karty pracy” to doskonałe uzupełnienie dla podręcznika oraz zestaw praktycznych ćwiczeń, przygotowany z myślą o przyszłych maturzystach, na podstawie egzaminów maturalnych przeprowadzanych w poprzednich latach. Odwzorowanie typów zadań stosowanych podczas egzaminów pozwala na zapoznanie się i opanowanie rodzajów pytań, jakie zostaną postawione w dniu matury, co stanowi doskonałą metodę w walce ze stresem.

Praktyczne zadania, ułożone w sposób chronologiczny, pozwalają na uporządkowanie wiedzy od podstaw, w zakresie rozszerzonym. Maturalne karty pracy zmuszają do intelektualnego wysiłku tak, aby przyszły maturzysta skoncentrował się w pełni i wykorzystał cały swój potencjał. Zadania wymagają myślenia i nie nużą podczas ich wykonywania, dlatego stanowić mogą ciekawą alternatywę dla mniej efektywnego powtarzania w kółko tych samych informacji.

„Historia 1. Maturalne karty pracy. Część 1” to początek historii, który składa się z 20 kart, obejmujących materiał z 3 działów:

Początki ludzkiej cywilizacji,
Starożytna Grecja,
Starożytny Rzym.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!