Matematyka Poznać zrozumieć Podręcznik Klasa 2 Zakres rozszerzony Liceum i technikum Alina Przychoda Zygmunt Łaszczyk

CENA KSIAZKI 300x150 - Matematyka Poznać zrozumieć Podręcznik Klasa 2 Zakres rozszerzony Liceum i technikum	Alina Przychoda Zygmunt Łaszczyk

Matematyka Poznać zrozumieć Podręcznik Klasa 2 Zakres rozszerzony Liceum i technikum Alina Przychoda Zygmunt Łaszczyk

Matematyka jest jednym z przedmiotów, który sprawia uczniom najwięcej kłopotów w szkole. Problemem nie jest zazwyczaj złożoność materiału, lecz nieefektywne metody nauki, wprowadzające wiele zamieszania, niezrozumienia i niepotrzebnego stresu.

Publikacja „Matematyka. Poznać, zrozumieć. Podręcznik. Klasa 2. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony” powstała jako odpowiedź na realne potrzeby uczniów i została oparta na nowoczesnej wiedzy kognitywistycznej, dzięki której poziom zrozumienia materiału znacząco się zwiększa.

Podręcznik autorstwa Aliny Przychody i Zygmunta Łaszczyka stanowi podstawę przygotowań do matury z matematyki. Został skonstruowany w taki sposób, aby przy minimalnej ilości treści przekazać wszystkie niezbędne informacje. Materiał, wytłumaczony prostym i zrozumiałym dla każdego językiem, został umieszczony w książce z dbałością o przejrzysty układ stron i odpowiednio dobraną szatą graficzną. Ułatwia to nie tylko rozumienie tekstu, ale też intuicyjne i szybkie poruszanie się po przerabianych treściach.

Liczne przykłady rozwiązań zadań oraz zróżnicowane ćwiczenia dają szansę uczniom na oswojenie się z trudniejszymi zagadnieniami. Pomagają także opanować wiedzę niezbędną na sprawdzianach.

Podręcznik wydawnictwa WSiP jest częścią serii „Poznać, zrozumieć” i jest zgodny z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Co więcej, pozwala na przygotowanie do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!