You are currently viewing Chemia 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Maria Barbara Szczepaniak

Chemia 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Maria Barbara Szczepaniak

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Chemia 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Maria Barbara Szczepaniak

Chemia 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Maria Barbara Szczepaniak

Karty pracy „Chemia 3” wydawnictwa Operon zostały stworzone, aby utrwalić i uporządkować wiedzę zdobywaną przez ucznia w trakcie zajęć. Karty te nie tylko wymagają użycia podstawowej wiedzy z dziedziny chemii, ale uczą również logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków z tekstu czytanego. Dzięki temu rozwijają także umiejętności ogólne, takie jak logikę.

„Chemia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” skierowane są do uczniów szkół ponadpodstawowych, realizujących program nauczania dla zakresu podstawowego według podstawy programowej z chemii.

Karty pracy składają się z dużej ilości różnorodnych zadań, sprawdzających wiedzę we wszechstronny sposób. Zadania zostały ułożone i skonstruowane w taki sposób, aby dokładnie sprawdzić posiadaną wiedzę i wskazać ewentualne braki. Dzięki różnym poziomom trudności zadań – od bardzo prostych przez średniozaawansowane do skomplikowanych – możliwe jest ustalenie poziomu ucznia i zaplanowanie dalszego toku nauczania.

Dzięki wszechstronności i różnorodności zadań uczeń może sprawdzić się w kompleksowy sposób – rozwiązując i ćwicząc zarówno zadania obliczeniowe, jak i teoretyczne.

Nazwisko autorki „Chemia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” – Marii Barbary Szczepaniak, można znaleźć na wielu zbiorach, kartach pracy oraz podręcznikach z dziedziny chemii, zarówno dla szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych (liceów czy techników).

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!